Výzva UTS World Virtual Youth Festival

Ve spolupráci Mezinárodního olympijského i paralympijského výboru společně s dalšími 60 organizacemi vznikl World Virtual Youth Festival. Chce aktivizovat mladé lidi k pohybu během celosvětové pandemie. Online festival zve mladé lidi k účasti na online kvalifikačních kolech. Vítězové z těchto kvalifikací poté postoupí do online finále v Thajsku ve dnech 20. – 22. listopadu konaném u příležitosti Světového dne dětí OSN.

Mezinárodní paralympijský výbor proto vytvořil Výzvu „Inclusive Sports“, která je otevřena všem a vybízí k vlastní tvorbě cvičební sestavy. Slouží jako kvalifikace a už je v plném proudu! Začala 7. a končí 21. října.

Soutěží se ve dvou kategoriích, do 12 let a do 18 let. Cílem je natočit minutové cvičební video s 45 sekundovým vzkazem světovým lídrům, kde soutěžící popíše svou motivaci k účasti a zároveň navrhne, jak vytvořit přístupnější a inkluzivnější budoucnost pro všechny. Video může být ve dvou nahrávkách odděleno a mělo by být v angličtině, případně s anglickým přepisem.

Hotová videa by měla být zasílána na adresu ipc.media@paralympic.org společně s podepsaným formulářem souhlasu rodičů „UTS Parental Individual Consent Form“

Více informací hledejte na https://www.paralympic.org/news/ipc-supports-uts-world-virtual-youth-festival nebo pod #UTSYouthFestival. Hodně zdaru všem zapojeným!

Napsat komentář