Strašík v motýlkovém rekordu, Petráček pátý

20. 5. 2021 | čtvrtek | 5. den

Agáta Koupilová, 100P, doplňková disciplína, přihlášená kvůli klasifikaci. Prsová stovka byla zaplavaná v kvalitním čase s ohledem na tréninkové manko. Agi byla na prsové trati sledována klasifikátory a čekáme na jejich verdikt a určení třídy SB… SB5 nebo SB4.
Hodinu na to plavaná druhá disciplína 50 VZ v čase 47,28. Zde se projevila únava z přicházejícího startu i celotýdenní zátěže.

Tadeáš Strašík v odpoledním finále vylepšil o 0,76 sekundy svůj dopolední osobák a český rekord na motýlkové stovkové trati. Nový český rekord a zároveň Tadesovo osobák má hodnotu 1:01,17.

Arnošt Petráček, 50VZ, plaval odpoledne ve finále téměř ve stejném čase jako dopoledne. Celkové páté místo. Arny do toho dal všechno. Jeho slovy volně řečeno: “Jsem spokojenej, byl to hezký závod a jsem rád, že mám zítra volno.“

Máme před sebou předposlední závodní den, děkujeme za vaši přízeň.