Dokumenty

GDPR

Dokument podrobně popisuje, že zpracování osobních údajů vychází ze zákonných důvodů činnosti TJ, SK a oddílů a ČPS. Popisuje, jaké osobní údaje zpracováváme, z jakých důvodů, jaká je právní povinnost, pro jaké účely údaje zpracováváme, odkud je získáváme, jak je uchováváme, komu je předáváme, informace ohledně aktualizace a kontaktní údaje na správce.

Tento dokument členové klubů nepodepisují. Vzhledem k charakteru organizace existuje zákonný důvod pro evidování těchto údajů. Povinností je pouze své členy s tímto dokumentem seznámit. ČPS klubům doporučuje informovat své členy, kde se mohou s tímto dokumentem seznámit a umístit jej ke stažení na webové stránky, případně na jiný komunikační kanál, který klub využívá.

Dokument bude podepisovat osoba, jejíž foto chcete využít k marketingovým a prezentačním účelům (plakáty, informační letáky apod.) Pro zveřejnění společných fotografií z akce (závody, turnaje) není souhlas potřeba, jelikož se jedná o veřejnou akci. Tento dokument podepisují pouze členové, jejichž osobní údaje používáte k prezentačním a marketingovým účelům. Podepsaný dokument archivujte ve vaší organizaci (stačí elektronicky).

Dokument bude podepisovat pouze osoba, která bude poskytovat detailní lékařské informace (jako např. lékařské zprávy, rentgeny, vyšetření) za účelem klasifikace apod. Tento dokument podepisují pouze členové, u kterých evidujete zdravotnickou dokumentaci.Podepsaný dokument archivujte ve vaší organizaci (stačí elektronicky).

Koncepce sportů

Atletika


Lukostřelba


Plavání


Powerchair Hockey


Ragby vozíčkářů


Šachy


Kuželky – Bowling