Druhá polovina extraligy začala!

SKV v Kadani blízko senzaci

Páté kolo florbalové extraligy vozíčkářů pokračovalo 2. a 3. března na severu Čech a bylo se rozhodně na co dívat! Proti domácím BM&J New era přijeli bojovat borci z SKH METEOR Plzeň, FBC ABAK Ostrava, SKV ComAp Team Praha a nechyběli ani dosud neporažení mistři z Českých Budějovic, které navíc mohl posílit nedávný triumf na turnaji v Malmö. Právě Štíři ale do Kadaně přijeli značně oslabení, když chyběli Zbyněk Sýkora nebo Adam Šimonek, a toho chtěli soupeři Jihočechů využít.

Nejblíže senzaci byli v neděli pražští SKV ComAp Team, když utkání se Štíry dovedli až k samostatným nájezdům a sebrali zatím suverénnímu týmu z Českých Budějovic bod. Dovednostní soutěž si budějovičtí florbalisté už pohlídali zásluhou Tomáše Davida, který v nájezdech vstřelil vítězný gól na 5:4. Hráči SKV si z Kadaně vezou po třech zápasech celkem 4 body po prohře s ABAK Ostrava a výhře 0:6 na úkor domácích. Štíři další překvapení nepřipustili a směle kráčí do play off z první pozice.

Domácímu týmu rozhodně kadaňská sportovní hala nesvědčila. Prohrál všechny své zápasy, ale pozici pro postup do vyřazovacích bojů by měl do konce základní části bez problémů uhájit. Výsledky všech zápasů naleznete zde.

Napsat komentář