3. ligové kolo ragby vozíčkářů patří minulosti

Minulý víkend bylo ve světě para sportu celkem rušno. Vedle ragby se vrátili na palubovku i florbalisté a pokračovala třeba i para hokejová liga. My se ale blíže budeme věnovat právě ragbistům, kteří se po více než dvou měsících zase dostali do hry. A to konečně v plné sestavě, protože do třetího kola nastoupili v prvních dvou dějstvích ligy absentující hráči Captains.

Sobotní klání v hale TJ Bohemians Praha ale zahájili obhájci titulu Sitting Eagles proti Prague Robots. Roboti nestačili Orlům jen těsně o bod 48:49 a pak už přišla řada na duel SK Ostrava s Captains. Možná právě minimální herní vytížení v první polovině ligy se na hře Kapitánů projevilo, protože Ostravanům podlehli 41:48, Orlům 49:54 a v neděli si nepřipsali body ani proti Prague Robots, když prohráli 46:53. Naopak Robots si po úvodní prohře připsali 6 bodů.

Poslední ligové kolo je chystáno na říjen a Eagles už obhajobu titulu pravděpodobně nikdo nevezme. Držíme palce, aby si i finále ligy mohlo aktuální situaci navzdory připsat na plakát potvrzující „ODEHRÁNO“.

Napsat komentář