Liga Powerchair Hockey po třetím kole pokračuje!

Na Třebešíně se v sobotu 7. března 2020 odehrálo III. kolo základní části České Powerchair Hockey ligy. Dominance Jaguárů v soutěži pokračuje. Jejich A tým nepřipustil překvapení a vyhrál všechny své zápasy. Druhý tým Jaguars pak podlehl svým kolegům z A týmu a Kavalírům, přičemž si připsali důležité vítězství nad Indiány. Do Prahy přijeli válčit o své první ligové body v tabulce zatím poslední Bluesky Butterflies Bratislava, ale na vítězství nebo remízu jejich snažení nestačilo.

New Cavaliers nastoupili proti Indiánům z Plzně k obraně stříbrné příčky v tabulce. Západočechům chyběl sniper Jan Vaněk a jeho absence byla v zápase hodně znát. Pražané vyhráli v poměru 5:3 a Indiáni to v posledním kole budou mít hodně těžké, pokud chtějí pomýšlet na další finálovou účast.

Poslední kolo ligy před play off je zatím beze změny plánováno na 26. dubna 2020. Celá federace si po třetím ligovém klání také zvolila nové vedení. Předsedou se stal Ing. Lukáš Kroupa. Více informací o volbách do vedení federace naleznete zde.

Foto: Česká federace Powerchair Hockey

Napsat komentář