Prague Cheer & Dance Open 2020

Česká asociace cheerleaders zve na Prague Cheer & Dance Open 21. a 22. března 2020 do haly Královka v Praze. V sobotu 21. 3. čeká účastníky skvělá Para Cheer exhibice z Anglie v čele s Rickem Rodgersem a v neděli 22. 3. 2020 pak Show Off české reprezentace před odletem na MS.

V rámci nového projektu Para Cheer Czech republic bychom všechny zájemce o tento nový sport pro handicapované pozvali právě na Para Cheer exhibici, protože chceme zapojit i sportovce s tělesným postižením a míříme vysoko – cílem projektu je MS ICU Worlds 2021 v týmové divizi, tým senior (alespoň 25% s tělesným postižením, věk 14 let a starší v roce 2021).

Para Cheer je nová divize sportu Cheerleading a zahrnuje smíšené týmy zdravotně postižených a nepostižených sportovců, kteří společně vytvářejí soutěžní sestavu. Ta zahrnuje většinu prvků současné soutěžní sestavy – skoky, tanec, stunty a akrobacii. Pravidla a hodnocení Para Cheer berou v úvahu adaptaci techniky pro atlety s mnoha různými poruchami, aby mohli tento sport bezpečně provádět. Divize Para Cheer vyžadují, aby alespoň 25% týmu mělo nějakou formu tělesného postižení.  

V případě zájmu, vyplňte Dotazník se zájmem o účast na exhibici.

https://www.cach.cz/souteze/rcc/prague-cheer-open-2020.php

Napsat komentář