Soutěže družstev bez postupu

Třída 2 – Suchánek – Zvolánek – los nám přál a v boji o druhé místo a postup ze skupiny jsme měli přijatelného soupeře, tým ze Srbska, kde jsme v dramatickém souboji v koncovce prohráli. Ve čtyřhře byla prohra 1-3, poté Martin Zvolánek vyrovnal stav zápasu na 1-1 heroickým výkonem 3-0 se Srbem Stoiljkovicem. Pak nastoupil Jiří Suchánek a přestože vedl 2-0, nakonec prohrál 2-3 a ze skupiny jsme nepostoupili. Turnaj nezastihl Jirku v nejlepší formě, protože již od příjezdu bojoval s nachlazením.

Třída 3 – Svatoš – Hadrava – v této třídě jsme prohráli se Švédskem i Francií, s výše nasazenými družstvy a do dalších bojů jsme nepostoupili.

Třída 5 – Nacházel – Tesař – v této kategorii jsme neměli velké očekávání, ale Filip dosáhl největšího individuálního výsledku na tomto turnaji vítězstvím s Turkem Ali Ozturkem, současně pátým hráčem ve světovém žebříčku.

Třída 9 – Půlpán – Maxa – postupně dvě prohry 0-2 proti soupeřům z Ukrajiny a Maďarska. Náznak zdramatizování nastal pouze s maďarským hráčem Zboraiem, kdy Půlpán nevyužil vedení 2-0.

Třída 11 – Macurová – Feixová – v této třídě se hrálo o medaile v jedné skupině s pěti týmy (CZE, FRA, POL, RUS a TUR). Děvčatům se zatím nepodařilo soupeřky přehrát a v sobotu je čeká poslední zápas s týmem z Turecka.

Třída 11 – Vitvar – Richter – ve tříčlenné skupině jsme prohráli 0:2 s Polskem a Německem a tím pro nás turnaj skončil bez postupu do bojů o medaile. 

Napsat komentář