Zprávy WTOC Portugalsko | Mužem dnešního dne je Pavel Dudík …

Mužem dnešního dne je Pavel Dudík (PARA)

Pavel udělal pouze jednu chybu a průběžně vede v Para. Byl dnes také nejlepší z celého našeho týmu. Janě Kosťové se závod také hodně vydařil, je průběžně třetí s jedním bodem ztráty na první místo. Hana Doležalová (15.)
V Open Tomáš Leštínský (31.) Jiří Kalousek (43.) Pavel Ptáček (61.)

Subjektivní pohled: 9 z 28 kontrol byla „údolí někde ve žluté/šedé). Moc nerozumím tomu proč?, v takovémhle terénu). A pro vozíčkáře byla cesta opravdu špatně sjízdná. Jen o 10 minut delší časový limit (na 1000 metrech a 115 minutách) oproti Open mi přijde málo. Rozhodně to není stížnost na asistenty (naopak ten můj byl velmi fér a nijak mě neupozornil a přitom moc dobře věděl, že jsem zapomněla orazit jednu kontrolu – do teď netuším jak, hodně si toto hlídám) muselo to pro ně být dnes také hodně náročné. Osobně se raději koncentruji na řešení kontrol na trati než na to, abych vůbec zůstala na vozíku. Prostě dobře sjízdnou cestu (jak deklaroval bulletin) si představuji jinak. Přitom by stačil větší časový limit. (Hanka)

Uvidíme, jak se pořadí zamíchá druhý závodní den (čtvrtek). V obou kategoriích řada jmen překvapila. Některá tím, že jsou nečekaně nahoře, jiná níže než je jejich standard.

Parahttp://wtoc2019.fpo.pt/event/res/md1/P1ParaLiveCla.html
Openhttp://wtoc2019.fpo.pt/event/res/md1/P1OpenLiveCla.html

Zdroj: Facebook Trialo.cz

Napsat komentář