Poslední turnaj 16. ročníku Ligy bez Bariér

Vážení přátelé,

dne 24. 9. 2022 se v herně Centra pro integraci osob se zdravotním postižením Královéhradeckého Kraje, o.p.s., konal poslední turnaj šestnáctého ročníku dlouhodobé soutěže ve stolním tenise TP, Liga Bez Bariér.

Na pořadu dne byla kola finálové skupiny, do které postoupila mužstva domácí TJ ZPS Čechie Hradec Králové, TJ Labe Kolín, TJ Slovan Svoboda Praha a pořádajícího oddílu SK Janské Lázně.

V příjemné a pro nás hráče velmi přívětivé atmosféře, kterou pomohli zajistit letos již podruhé zaměstnanci Centra, se odehrálo poslední letošní kolo této soutěže.

Třetí příčku zaslouženě obsadilo mužstvo TJ Slovanu Svobody Praha, na pozici druhé se umístili hráči TJ Labe Kolín a první místo obhájilo vítězné mužstvo z loňského ročníku, SK Janské Lázně.

Bez finanční podpory organizace Konto Bariéry, NSA a Českého Para Sportu, by tato soutěž nemohla přežít tolik sezon. Velký dík také patří Centru v Hradci Králové, které dlouhodobě poskytuje zázemí pro tento turnaj. Pevně věřím, že toto naše partnerství bude pokračovat i v příštích sezonách.

Za pořádající oddíl SK Janské Lázně, vedoucí mužstva stolního tenisu TP, Tomáš Hlošek.